بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت یکی از ضرور ترین کار های و همچنین مهم ترین بخش یک اسباب کشی می باشد. اگر در این مرحله بی دقتی و یا کم کاری کرده باشید بی شک نباید انتظار یک اسباب کشی بدون صدمه را داشته باشید.

اگر شما می خواهید اسباب کشی کنید ولی چگونگی بسته بندی و دسته بندی وسایل شما را نگران کرده است نگران نباشید باربری ما با به خدمت گرفتن افراد ماهر در بسته بندی اثاثیه در کنار حمل بار و اثاثیه منزل این خدمات را نیز به مشتریان خود می دهد تا هیچ نگرانی بابت اثاث کشی نداشته باشند.

بسته بندی اثاثیه منزل

مزایای بسته بندی اثاثیه

از مزایای مهم بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • باعث افزایش سرعت جابجایی وسایل در هنگام اسباب کشی میشود
  • بسته بندی حرفه ای باعث جلوگیری از صدمه به وسایل شکستنی می شود.
  • اگر مرتب مرحله اسباب کشی را انجام دهید مراحل همچون تخلیه ، چیدمان و پیدا کردن وسایل در منزل جدید بهتر و سریع تر انجام می شود.
  • استفاد از سلفون در بسته بندی باعث تمیز ماندن وسایل می شود.
  • درصورت سپردن به تیم ما در وقت و هزینه  خود صرفه جویی می کنید.

البته مزایای زیادی بسته بندی دارد که بی شک خود شما می دانید.

بسته بندی سریع

بیشتر افراد در هنگام اسباب کشی یک هفته قبل خانه خود را بسته بندی اثاثیه می کنند و آماده اسبابکشی میشوند ولی اگر حمل بار و اثاثیه خود را به شرکت ما بسپارید باربری ما سریع به محل اعزام میشود و شروع به بسته بندی ، چیدمان در خودرو و تخلیه در محل جدید را انجام می دهند.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی به چند دسته تقسیم می شود که می توان از بارزترین آنها به بسته بندی پک کامل  اشاره کرد و یا می توان به (کیسه و گونی ، کارتن ، فله ، رول) نیز اشاره کرد که هر کدام برای نوع وسایل باربری متفاوت می باشند ولی برای بسته بندی اثاثیه منزل از پک کامل و کارتن اشاره می کنند که قیمت بسته بندی نسب به مقدار وسایل بستگی دارد و نمی توان قیمت از قبل تعیین کرد. برای اطلاع از هزینه بسته بندی با ما تماس بگیرید.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

یکی از خدماتی که در کنار بسته بندی اثاثیه منزل به مشتریان ارائه داده میشود تهیه تجهیزات بسته بندی میباشد. اگر وقت مناسب برای تهیه وسایلی مانند کارتن ( با اندازه دو برابر کارتن موز) ، سلفون ، چسب پهن ، وکیوم حباب دار و... ندارید ، در هنگام مشاوره و رزرو وقت باربری اطلاع دهید .

نکات مهم بسته بندی

در هنگام بسته بسته بندی حتما از برچسب گذاری بر روی کارتن وسایل که راحت تر بفهمید داخل کارتن چه نوع وسایلی قرار دارند استفاده کنید. حتما حتما حتما وسایل شکستنی را از سایر وسایل جدا کنید و به صورت حرفه و دقیق بسته بندی کنید. در بسته بندی وسایل اداری و شرکت تجهیزاتی همچون مانیتور ، کیس هارد و تجهیزات شبکه را به صورت کامل جدا کنید تا این وسایل حساس بدون صدمه جابجا و منتقل شوند.

شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرماید و از خدمات اسباب کشی ما درسراسر تهران بهرمند شوید.

۰۲۱۲۲۸۸۳۵۲۳   ۰۲۱۴۴۳۶۳۷۲۳   ۰۹۱۲۹۵۲۹۳۸۷