4 مرحله مهم در اسباب کشی منزل

4 مرحله ای که باید در هنگام اسباب کشی رعایت کنید

1-تمیزی و نظافت

   وسایل خود را قبل از اینکه بسته بندی کنید آنها را تمیز کنید ابتدا از آشپزخانه شروع کنید و ظروف و لیوان … همه شان را بشوئید و با دستمال تمیز کنید و آنها را دسته بندی کنید شکستنی هارا از بقیه جدا کنید و روی جعبه هارا بنویسید . که محتوای آن جعبه چیست که در مکان بعدیتان راحت بتوانید به چیزی که میخواهید دسترسی پیدا کنید و مثل بسیاری از افراد که این نکته را رعایت نمی کنند و در اسباب کشی هایشان چیزی را که میخواهند به راحتی نمی توانند بدست آورند و گیج می شوند ، نشوید.

باربری تهران
باربری تهران

2-آمادگی برای جابجایی اسباب

باید قبل از اسباب کشی آمادگی لازم را برای اینکار داشته باشید کارهای که قرار است انجام دهید را با برنامه ریزی انجام دهید که آنها را به دقیقه ی 90 موکول نکنید و عجله ای کارها را انجام ندهید تا در هرکدام به نتیجه ی دلخواه برسید .بسته بندی کنید وسایل خود را و آنها را در گوشه ای قرار دهید سپس اقلامی که در یک جعبه هستند را لیست کنید و برروی جعبه بچسبانید .

3-حمل و جابجایی

وقتی که جعبه های آماده شد و بسته بندی ها آماده و در یکجا قرار گرفتند و شما با باربری تهران تماس گرفتید تا آنها به شما در حمل و نقل اسباب به شما کمک کنند البته آنها میتوانند در بسته بندی  بصورت پیشرفته نیز به شما کمک کنند تا بسته بندی با کیفیتی داشته باشید . آنها با کارشناسانی که در بخش اسباب کشی و حمل ونقل دارند این کار پراسترس را برای شما آسان میکنند اسباب شما را بسلامت برای شما به ماشین حمل بار میرسانند و آنها نیز اسباب را بسلامتی به مقصدتان یا خانه ی جدیدتان خواهند رساند .

4-جابجایی اسباب در محل جدید

   پس از رسیدن به محل مورد نظر به مرحله ی تخلیه اسباب از ماشین حمل بار به خانه می رسیم ، وسیله هارا هر کدام را با اطلاعاتی که بر روی جعبه ها نوشته شده است جابجا کنید یعنی وسایل آشپرخانه را در آشپزخانه قرار دهید و وسایل سایر جاهای منزل را نیز در جای خود قرار دهید . این باعث میشود در چیدن و جابجایی آن ها به کار خود تسریع بخشید .

 

 

باربری از تهران به شهرستان

باربری تهران از خدمات ارزنده ای که به مشتریان خود ارائه می دهد حمل بار  از تهران به شهرستان های اطرف تهران می باشد که با خودرو های مسقف و موکت بندی شده انجام میشود. وقتی شما با باربری تهران تماس حاصل می فرمایید این شرکت یک تیم مشاوره دهنده به شما عزیزان ارائه میدهد تا شما را با تمامی مراحل اسباب کشی آشنا و هزینه اسباب کشی شما را محاسبه کنند تا به شما ارائه دهند.

باربری تهران متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد ، این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در تهران به عنوان بهترین باربری با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شما در تمامی محدوده های استان تهران می باشد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی شما ارسال خواهد کرد.

باربری تهران
باربری تهران

باربری تهران به شهرستان

انجام امور اسباب کشی از تهران به شهرستان از خدمات متمایز باربری ما می باشد که به مشتریان خود ارائه میدهیم . اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید اثاثیه منزل خود را از تهران به دیگر شهرستان ها ارسال کنید یا می خواهید کالایی را جابجا کنید می توانید بر روی تیم حمل بار ما حساب کنید و بی شک از اینکه به ما اعتماد می کنید ناراضی نخواهید بود . ما بهترین افراد خود را برای انجام امور اسباب کش برای شما مشتریان عزیز ارسال خواهیم کرد.

حمل بار و اثاثیه منزل در تهران

باربری تهران  با 12 سال سابقه در زمینه حمل و نقل ارائه دهنده خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد که این خدمات را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و روال کار جابجایی وسایل منزل را به صورت صفر تا صد انجام می دهد ، خدمات صفر تا صد به این صورت می باشد که وقتی که شما با این شرکت تماس می گیرید مشاوره را در زمینه حمل بار و اثاثیه منزل در تهران  به شما ارائه داده و هزینه و قیمت جابجایی اثاثیه منزل را به شما اعلام می کنند و بعد از انجام توافق بین شما مشتری گرامی و شرکت باربری تهران  یک روز و زمان دقیق را برای حمل بار های شما در نظر خواهند گرفت و کار بسته بندی و اثاث کشی شما را به صورت یکجا انجام می دهند و در نهایت خدمات تخصصی چیدمان وسایل را برای شما انجام می دهد .

بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

پیدا کردن باربری در تهران که خدمات اسباب کشی به صورت کامل و با کیفیت بالا ارائه دهد طوری که نیازی به انجام کار توسط مشتری نماند کار دشواری می باشد البته اگه شما با خدمات باربری تهران نیز آشنایی کامل هم نداشته باشید دشواری کار چندین برابر نیز می باشد. ما در شرکت باربری و اتوبار خود چند تیم بسته بندی اثاثیه منزل را نیز به خدمت گرفته ایم تا در صورتی که شما مشتریان عزیز توانایی و یا وقت کافی برای بسته بندی لوازم منزل خود را نداری ما تیم حمل بار و خود را به منظور ارائه خدمات اسباب کشی صفر تا صد برای شما ارسال کنیم. اگر مرحله بسته بندی را به تیم حمل بار ما بسپارید دیگر نیاز نیست به دنبال تهیه لوازم مورد نیاز مانند ضربه گیر، کارتن های بزرگ و کوچیک با ضخامت بالا و…. باشید زیرا شرکت باربری ما این لوازم را قبل برای شما تهیه کرده است و شما کافی هست با ما تماس حاصل فرمایید.

طریقه دریافت خدمت از باربری تهران ؟

شما عزیزان در صورتی که نیاز به دریافت خدمات از شرکت باربری ما دارید می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید و یا می توانید یکی از شماره های مربوط به ما را در گوشی خود ذخیره کرده و در هر زمان که نیاز به شرکت باربری و اتوبار داشتید با ما تماس حاصل فرمایید.

باربری پیروزی

حمل بار و اثاثیه منزل در محدوده پیروزی توسط یک تیم کاملا حرفه ای و مجرب که بیش از 10 سال سابقه کار و انجام اسباب کشی های گوناگون تا به امروز با موفقیت را از تیم باربری تهران بخواهید . شرکت باربری تهران ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در سراسر استان بزرگ تهران شما عزیزان را در تمام مراحل جابجایی اثاثیه منزل و دفتر کارتان یاری و همراهی می کند. اگر شما جزو افرادی هستید که در منطقه پیروزی ساکن هستید و به دنبال یک شرکت معتبر ، مطمئن ، خدمات با کیفیت در مقابل هزینه منصفانه می گردید باربری ما در خدمت گذاری به شما عزیزان آماده می باشد.

اسباب کشی

اسباب کشی از کار های هست که بیشتر افراد از انجام آن فرار و آن را کاری کسل کننده می دانند. ولی باید کار را به کاردان سپرد ، انجام جابجایی منزل نیازمند افرادی هست که تجربه کافی در این حوزه داشته باشند و بتوانند وسایل را به طور کلی دسته بندی ، بسته بندی  و بارگیری  کنند. بیشتر افراد اسباب کشی منزل خود را به شرکت های باربری و اتوبار میسپارند و خودشان با خیال راحت و در گوشه ای نشته و نظاره گر  انجام تیم باربری می باشند. شرکت های باربری زیادی در محدوده پیروزی فعالیت می کنند که پیدا کردن باربری مناسب کار آسانی نیست البته اگر شما با تیم باربری تهران آشنایی لازم را داشته باشید دیگر نیاز نیست اصلا نگران کلا پروسه اسباب کشی منزل خود شوید.

حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی

محله پیروزی واقع در جنوب شرقی تهران می باشد حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی کار آسانی نیست ولی شرکت باربری ما با به خدمت گرفتن کارگرانی حرفه ای از جمله راننده های خودرو که به تمامی مناطق تهران از جمله خیابان پیروزی اسباب کشی منزل یا دفتر کار شما را به بهترین نحو انجام خواهند داد. وقتی شما با باربری تهران تماس حاصل می فرمایید در اولین قدم برای شروع یک اسباب کشی بی دردسر ارائه یک مشاوره توسط کارشناسان باربری ما می باشد که شما را با تمامی مراحل جابجایی اثاثیه منزل آشنا و نکاتی را برای شما مشتریان ارائه میدهند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

اتوبار خیابان پیروزی

محله خیابان پیروزی از جمله مناطقی می باشد که به اتوبار ها زیاد احتیاج می شود و همچنین اتوبار های زیادی در منطقه فعالیت می کنند . اتوبار تهران به عنوان یکی از مجرب ترین شرکت های ارائه خدمات اسباب کشی در خیابان پیروزی با بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل  و همچنین ارائه راه کارهای مناسب برای انجام یک اسباب کشی بدون دردسر در خیابان پیروزی فعالیت می کنند .

نیسان بار | حمل بار و اثاثیه منزل با نیسان
نیسان بار | حمل بار و اثاثیه منزل با نیسان

نیسان بار خیابان پیروزی

اگر شما جزو افرادی می باشد که قصد جابجایی وسایل کم حجم و کوچیک را دارید و به دنبال یک باربری می گردید که نیسان بار هم ارائه دهد باز می توانید بر روی باربری ما حساب بازی کنید و با یکی از شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید و اقدام به دریافت خدمات اسباب کشی با نیسان کنید. باربری تهران با به خدمت گرفتن چند خودرو نیسان و مجهز کردن آن به دستگاه GPS خدمات اسباب کشی را در داخل تهران و به شهرستان های تهران با نیسان بار ارائه میدهد.

راه های ارتباطی با ما

شما عزیزان می توانید برای دریافت خدمات باربری در پیروزی با شماره تلفن های ما به صورت شبانه روزی اقدام فرمایید و خدمات حمل و نقل منزل ، دفترکار ، کالا ، بسته بندی اثاثیه منزل ، درخواست کارگر خالی برای کمک به جابجایی وسایل سنگین و… کنید .

شماره تلفن های ما

44363723  –  22883523

باربری شمال تهران | اسباب کشی

باربری شمال تهران

شرکت باربری تهران با ارائه خدمات اسباب کشی در سراسر تهران برای محدوده شمال تهران نیز خدمات حمل بار و اثاثیه منزل نیز ارائه می دهد.

اگر جزو آندسته از افرادی هستید که در شمال تهران هستید و به دنبال باربری شمال تهران می گردید که خدمات با کیفیت بالا و قیمت کاملا منصافه برای اثاثیه منزل شما ارائه دهد پیشنهاد می شود با یکی از شماره های زیر ما تماس حاصل کرده و از نحوده خدمات رسانی و قیمت باربری ما مطلع بشید.

021-22883523
021-44363723

وقتی شما با باربری شمال تهران تماس می گیرید اتوبار تهران یک تیم مشاوره دهنده در اخیتار شما قرار می دهد تا شما را با تمامی مراحل انجام کار تیم حمل بار خود آشنا کند. مشاوره توسط برترین کارشناسان ما صورت می گیرید که کاملا رایگان می باشد. در ادامه مشاوره قیمت باربری ما برای شما عزیزان ارائه دهده میشود که در صورت توافق طرفین زمان شروع پروسه اسباب کشی از سوی شما مشتریان مشخص می شود.

بهترین زمان برای اسباب کشی

بهترین زمان برای افرادی که می خواهند اسباب کشی کنند زمانی می باشد که وقت خالی دارند و می توانند با خیال راحت در کنار تیم حمل بار باربری ما بمونند. و در صورت احتیاج به وسایلی و یا سوالی در خصوص نحوه بسته بندی یا چیدمان از خود شخص خانه دار ، کارگران ما بتوانند به راحتی از شما راهنمایی بخواهند.

خدماتی در باربری شمال تهران ارائه داده میشود

 • استفاده از کادری مجرب و متعهد
 • استفاده از خودرو های مسقف و موکت بندی شده
 • استفاده از تجهیزات لوکس و استاندار (بسته بندی )
 • ارائه بارنامه معتبر
 • اسباب کشی شرکت و دفترکار
 • باربری درون شهری و برون شهری
 • ارائه خدمات شبانه روزی
 • مشاوره رایگان
 • همراهی شما عزیزان تا آخرین مرحله اثاث کشی

محدوده شمال تهران جزو بهترین و معروف ترین منطقه تهران به شمار می رود. این محدوده به دلیل تراکم زیاد جمعت مشکلاتی زیادی رو برای ساکنین به وجود آورده است . یکی از این مشکلات پیدا کردن باربری و اتوبار مناسب در شمال تهران می باشد.

شرکت باربری تهران به شما این تضمین را می دهد که درصورت هرگونه نارضایتی از سوی تیم حمل بار ما ، هزینه شما را بازگرداند.

 

باربری غرب تهران

باربری غرب تهران

باربری غرب تهران زیر نظر شرکت باربری تهران خدمات اسباب کشی منزل و اداره  را در این محدوده ارائه می دهد. باربری تهران خدمات متفاوتی در حوزه امراسبابکشی به مشتریان خود می دهد.

اگر شما جزو آن دسته افراد هستید که در غرب تهران ساکن هستید و یا می خواهید اثاثیه منزل یا وسایلی را به این محدوده از تهران منتقل کنید شرکت ما در خدمت شما عزیزان می باشد.

باربری غرب تهران

باربری در غرب تهران

باربری تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امراسباب کشی و انجام هزاران نوع اسباب کشی متفاوت بدون هیچ گونه صدمه ای همراه شما در هنگام اثاث کشی منزل می باشد. حمل بار نیز به صورت اثاثیه منزل انجام می گیرد و کافی هست شما با یکی از شماره تلفن های ما تماس حاصل کرده و اقدام به رزور وقت کنید.

هزینه باربری در غرب تهران

وقتی شما با اتوبار ما تماس می گیرید شرکت باربری تهران یک تیم مشاوره دهنده دراختیار شما قرار می دهند تا شما را با روال کلی کار آشنا کنند و در ادامه قیمت باربری را به شما عزیزان ارائه دهند. قیمت باربری زیر نظر اتحادیه باربری محاسبه می شود و هیچگونه هزینه اضافی در طول اسباب کشی از شما دریافت نمی شود.

خدمات اسباب کشی در غرب تهران

بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران مانند سایر مناطق انجام می شود بسته بندی پک کامل که مناسب ترین نوع بسته بندی برای اثاثیه منزل می باشد نیز به صورت حرفه ای تیم ما انجام می دهد و شما می توانید از خدمات بسته بندی نیز در کنار حمل بار و اثاثیه خود استفاده کنید.

بهترین روش اسباب کشی

تیم حمل بار با استفاده از بهترین روش های اسباب کشی ، یک اسباب کشی ایمن ، مطمیئن و سریع را برای شما به ارمغان می آورد و جای هیچ گونه نگرانی بابت شکستن وسایل با ارزش و … برای شما نمی گذارد. از دیگر خدمات تیم باربری می توان به حمل وسایل سنگین اشاره کرد

اگر در خانه وسایل سنگینی دارید و یا خریده اید ولی نمی توانید به منزل خود منتقل کنید تیم ما تجربه زیادی در حمل وسایل سنگین دارند که می توانید با یک تماس تیم جابجایی وسایل سنگین را محل خود آورده و وسایل مورد نظر خود را به هر طبقه و یا هرجایی منتقل کنید.

شماره تلفن باربری غرب تهران ما 44363723 می باشد 

در کنار باربری غرب نیز باربری شمال تهران از جمله مناطق بسیار خوب ما می باشد که می توانید از خدمات باربری در شمال تهران ما نیز برخوردار شوید.

اسباب کشی آسان و بدون دردسر

اسباب کشی آسان و بدون دردسر

اسباب کشی منزل و یا شرکت خود به هیچ عنوان نترسید. اگر بترسید بی شک دچار مشکل و نا موفقی در اسباب کشی خود خواهید شد. پس یک نفس عمیق بکشید و شروع کنید .
همیشه برای کار های بزرگ و اینگونه یک چک لیست از کار های که باید در طول کار انجام دهید برای خود یادداشت کنید تا هم به اسباب کشی که می خواهید انجام دهید سرعت بدید و هم ذهن خود را مدیریت و متمرکز کنید. شما اگر این روند را ادامه دهید بی شک یک اسباب کشی بی دردسر و به یاد ماندی را انجام خواهید کرد.

وسایل منزل را تمیز کنید

قبل از اینکه بخواهید وسایل منزل را بسته بندی کنید و در داخل کارتن های جابگذاری کنید وسایل را تمیز کنید. برای تمیزکردن از یک دستمال نرم و مرطوب استفاده کنید و روی وسایل بکشید . بهتر هست وسایلی مانند کمد ، یخچال ، اجاق گاز را بعداز نظافت با سلفون های بزرگ بپوشانید تا در طول اسباب کشی گرد خاک نگیرد و تمیز بماند.

بهتر هست در مرحله نظافت یک کیسه زباله به دست بگیرید و تمامل خانه را دور بزنید و وسایلی که دیگر به آنها احتیاج ندارید داخل کیسه بیندازید و از شرشان در خانه جدید خلاص بشید. در هنگام اثاث کشی بی شک وسایلی را مشاهده می کنیم که واقعا در طول زندگی به هیچ دردمان نمی خوردند و فقط جای را اشغال می کنند.

بسته بندی ظروف شکستنی

در هنگام بسته بندی ظروف شکستنی را به بهترین شکل دسته بندی و بسته بندی کنید. برای بسته بندی ظروف از کارتن های کوچیک استفاده کنید و در بین ظروف از وکیوم های حباب دار استفاده کنید تا در طول جابجایی در صورت ظربه های کوچیک در پشت ماشین حمل صدمه ای نبیند.

نکات مهم در اسباب کشی

 • وسایل با ارزش خود را بسته بندی و در یک جای دور از دسترس قرار دهید
 • تمامی خروجی های لوله گاز را چک کنید تا هیچ کدام باز نماند.
 • قبل از اسباب کشی تجهیزات مورد نیاز مانند کارتن ، چسب پهن ، سلفون ، وکیوم  و… تهیه کنید.
 • وسایل را دسته بندی و داخل کارتن قرار دهید و همچنین روی کارتن با یک ماژیک یا خودکار بنویسید که چه وسایلی داخل کارتن قرار دارد.
 • در صورت نیاز به کارگر برای کمک می توانید از شرکت های باربری و یا از شرکت های خدمات نظافتی که کارگر برای کمک به اسباب کشی دارند درخواست کنید تا یک یا چند فرد برای کمک به شما اعزام کنند
 • به هیچ عنوان وسایل سنگین مانند یخچال ساید بای ساید ، پیانو ، گاوصندق و … خودتان جابجا نکنید به این دلیل که سلامتی تنها چیزی می باشد که در صورت صدمه دیدن بعضی وقت ها با هیچ چیز و روشی درست نمی شود.
 • در هنگام تخلیه خانه ، حتما چک کردن نهایی فراموش نشود تا چیزی و یا کاری نیمه تمام نمانده باشد

 

اگر شما جزو ان دسته افرای هستند که سلامت خود را با ارزش می دانید و یا وقت زیادی برای اسباب کشی ندارید می توانید با شرکت باربری ما تماس بگیرید و صفرتاصد اسباب کشی را به ما بسپارید .

تیم اسباب کشی ما با سال ها تجربه در خدمت اهالی محترم استان تهران می باشد تا به صورت شبانه روزی  و هفت روز هفته با سرویس vip خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را ارائه می دهند.

بسته بندی اثاثیه منزل را نیز شرکت ما انجام می دهد. این کار را یک تیم متخصص بسته بندی که بصورت کاملا حرفه بسته بندی اثاثیه منزل را انجام می دهند این را نیز اضافه کنم تیم بسته بندی ما با تمام تجهیزات مورد نیاز برای اسباب کشی به محل اعزام میشوند و کار خودشان را قبل تیم حمل بارانجام می دهند.

برای درخواست تیم حمل بار و همچنین مشاوره درخصوص اسباب کشی منزل و یا دفتر کار خود با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

02122633907

02144852163

باربری تهران

شرکت باربری تهران

شرکت باربری تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر اسباب کشی همینک در خدمت اهالی محترم استان تهران می باشد تا با ارائه سرویس و خدمات متفاوت در حوزه حمل بار و اثاثیه منزل کمک بسزایی در اسباب کشی منازل و دفتر کار کرده باشد.

باربری ما با داشتن کارگرانی با اخلاق و با تجربه و همچنین با داشتن یک کادر فنی حرفه ای هر گونه اسباب کشی را بدون هیچ دردسری و صدمه این کار انجام می دهند. تمامی کارگران اتوبار شرکت ما حداقل 5 سال سابقه کاری نیز دارند و در در ین پنچ سال تجربه های زیادی کسب کرده اند.

خدمات باربری ما

 • ارائه مشاوره کامل رایگان
 • باربری بین شهری
 • باربری برون شهری
 • حمل بار و اثاثیه منزل
 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • ارائه بارنامه رایگان
 • تخلیه و چیدمان در منزل جدید
 • انجام امور فنی ساختمان قبل و بعد اسباب کشی
 • باربری تهران به شهرستان

مشاوره اسباب کشی

اگر در این روز های می خواید اسباب کشی کنید ولی نمی دانید از کجا باید شروع کنید نگران نباشید. فقط کافی هست با باربری تهران تماس حاصل فرمایید وقتی با شرکت ما تماس می گیرید باربری ما یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا شما را در خصوص چگونه اسباب کشی کنم راهنمایی می کنند.

باربری بین شهری

از جمله خدماتی که هر شرکت خدمات اسباب کشی ارائه می دهد باربری بین شهری می باشد. در این خصوص شرکت ما برای ارائه سرویس سریع در استان تهران به دلیل ترافیک های سنگین ، خودرو های خود را در مکان های که دسترسی سریع به تمام نقاط تهران امکان دارد مستقر کرده است تا در صورت درخواست مشتری تیم حمل بار باربری تهران سریع به محل اعزام شوند

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل از خدمات بی نظیر شرکت ما می باشد که توسط افراد متخصص صورت می گیرید. شما می توانید به دلخواه خود بسته بندی اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید و یا خودتان انجام دهید این کار بسیار حساس و دشوار را . شرکت ما صفر تا صد اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام می دهند.

باربری تهران به شهرستان

اگر محصول و یا اثاثیه دارید که می خواهید از شهرستان به تهران یا بلعکس انجام دهد نگران نباشید شرکت ما خدمات اسباب کشی برای شهرستان ها را نیز انجام می دهد و در این راه هم در کنار شما عزیزان هستند.