اسباب کشی آسان و بدون دردسر

اسباب کشی آسان و بدون دردسر

اسباب کشی منزل و یا شرکت خود به هیچ عنوان نترسید. اگر بترسید بی شک دچار مشکل و نا موفقی در اسباب کشی خود خواهید شد. پس یک نفس عمیق بکشید و شروع کنید .
همیشه برای کار های بزرگ و اینگونه یک چک لیست از کار های که باید در طول کار انجام دهید برای خود یادداشت کنید تا هم به اسباب کشی که می خواهید انجام دهید سرعت بدید و هم ذهن خود را مدیریت و متمرکز کنید. شما اگر این روند را ادامه دهید بی شک یک اسباب کشی بی دردسر و به یاد ماندی را انجام خواهید کرد.

وسایل منزل را تمیز کنید

قبل از اینکه بخواهید وسایل منزل را بسته بندی کنید و در داخل کارتن های جابگذاری کنید وسایل را تمیز کنید. برای تمیزکردن از یک دستمال نرم و مرطوب استفاده کنید و روی وسایل بکشید . بهتر هست وسایلی مانند کمد ، یخچال ، اجاق گاز را بعداز نظافت با سلفون های بزرگ بپوشانید تا در طول اسباب کشی گرد خاک نگیرد و تمیز بماند.

بهتر هست در مرحله نظافت یک کیسه زباله به دست بگیرید و تمامل خانه را دور بزنید و وسایلی که دیگر به آنها احتیاج ندارید داخل کیسه بیندازید و از شرشان در خانه جدید خلاص بشید. در هنگام اثاث کشی بی شک وسایلی را مشاهده می کنیم که واقعا در طول زندگی به هیچ دردمان نمی خوردند و فقط جای را اشغال می کنند.

بسته بندی ظروف شکستنی

در هنگام بسته بندی ظروف شکستنی را به بهترین شکل دسته بندی و بسته بندی کنید. برای بسته بندی ظروف از کارتن های کوچیک استفاده کنید و در بین ظروف از وکیوم های حباب دار استفاده کنید تا در طول جابجایی در صورت ظربه های کوچیک در پشت ماشین حمل صدمه ای نبیند.

نکات مهم در اسباب کشی

  • وسایل با ارزش خود را بسته بندی و در یک جای دور از دسترس قرار دهید
  • تمامی خروجی های لوله گاز را چک کنید تا هیچ کدام باز نماند.
  • قبل از اسباب کشی تجهیزات مورد نیاز مانند کارتن ، چسب پهن ، سلفون ، وکیوم  و… تهیه کنید.
  • وسایل را دسته بندی و داخل کارتن قرار دهید و همچنین روی کارتن با یک ماژیک یا خودکار بنویسید که چه وسایلی داخل کارتن قرار دارد.
  • در صورت نیاز به کارگر برای کمک می توانید از شرکت های باربری و یا از شرکت های خدمات نظافتی که کارگر برای کمک به اسباب کشی دارند درخواست کنید تا یک یا چند فرد برای کمک به شما اعزام کنند
  • به هیچ عنوان وسایل سنگین مانند یخچال ساید بای ساید ، پیانو ، گاوصندق و … خودتان جابجا نکنید به این دلیل که سلامتی تنها چیزی می باشد که در صورت صدمه دیدن بعضی وقت ها با هیچ چیز و روشی درست نمی شود.
  • در هنگام تخلیه خانه ، حتما چک کردن نهایی فراموش نشود تا چیزی و یا کاری نیمه تمام نمانده باشد

 

اگر شما جزو ان دسته افرای هستند که سلامت خود را با ارزش می دانید و یا وقت زیادی برای اسباب کشی ندارید می توانید با شرکت باربری ما تماس بگیرید و صفرتاصد اسباب کشی را به ما بسپارید .

تیم اسباب کشی ما با سال ها تجربه در خدمت اهالی محترم استان تهران می باشد تا به صورت شبانه روزی  و هفت روز هفته با سرویس vip خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را ارائه می دهند.

بسته بندی اثاثیه منزل را نیز شرکت ما انجام می دهد. این کار را یک تیم متخصص بسته بندی که بصورت کاملا حرفه بسته بندی اثاثیه منزل را انجام می دهند این را نیز اضافه کنم تیم بسته بندی ما با تمام تجهیزات مورد نیاز برای اسباب کشی به محل اعزام میشوند و کار خودشان را قبل تیم حمل بارانجام می دهند.

برای درخواست تیم حمل بار و همچنین مشاوره درخصوص اسباب کشی منزل و یا دفتر کار خود با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

02122633907

02144852163

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *